דף הבית

שדות-גיטלמן יזמות והתחדשות עירונית בע״מ

שדות-גיטלמן יזמות והתחדשות עירונית בע״מ


אתר אינטרנט

http://www.sa-gi.co.il/

כתובת

תוצרת הארץ 3, מתחם ב.ס.ר סיטי, בניין T קומה 11

טלפון

03-7202000

שדות-גיטלמן יזמות והתחדשות עירונית בע״מ


אתר אינטרנט

http://www.sa-gi.co.il/

טלפון

03-7202000

כתובת

תוצרת הארץ 3, מתחם ב.ס.ר סיטי, בניין T קומה 11

דירוגי החברה על פי מדד ההתחדשות העירונית

פעילות בתמ"א 38 חברת שדות-גיטלמן יזמות והתחדשות עירונית בע״מ

3
פרויקטים בתהליך
4
פרויקטים בביצוע
2
פרויקטים מאוכלסים
9
סה”כ פרויקטים

דירוג לשנת 2023

#12
מדורגת בראשון לציון
לטבלת הדירוג

הנהלת חברת שדות-גיטלמן יזמות והתחדשות עירונית בע״מ

ניר אברהמי

ניר אברהמי

בעלים-שותף

עו

עו"ד אביב גיטלמן

בעלים-שותף

שאולי גיטלמן

שאולי גיטלמן

בעלים-שותף

יובל יעקובוביץ'

יובל יעקובוביץ'

מנהל פיתוח עסקי

אודות חברת שדות-גיטלמן יזמות והתחדשות עירונית בע״מ

שדות-גיטלמן יזמות והתחדשות עירונית בע"מ היא חברה משפחתית המתמקדת בהתחדשות עירונית בגוש דן ובפרט בערים פתח-תקווה, אור-יהודה, ראשון לציון, חולון ותל-אביב. החברה מנוסה בהובלת התהליך כולו, החל בבדיקת היתכנות הפרויקט והקשר האישי עם בעלי הדירות, דרך התכנון והרישוי, ועד לשלבי הבנייה, האכלוס בפועל ותקופת הבדק. לחברה צבר של כ-20 פרויקטים ולמעלה מ-1,500 יח"ד הנמצאות בשלבי התחדשות שונים שחלקם הסתיימו ואוכלסו בהצלחה.


בונים את הבית ושומרים על השורשים

השותפים בחברה – ניר, אביב ושאולי – הם ילידי פתח-תקווה, מתגוררים ועובדים בה. הם מכירים את העיר ותושביה מקרוב ורואים בפיתוח העירוני כשליחות. לא בכדי, שדות-גיטלמן משמשת כספונסר הראשי של קבוצת הנוער בכדורגל של העיר. "אנחנו לא באים לבנות ולהיעלם. אנחנו תושבי אזורי הפעילות שלנו, מחוברים אל התושבים ואל הצרכים שלהם ושל העיר", מדגיש שאולי גיטלמן, בעלים-שותף בחברה.
תהליכי התחדשות עירונית כוללים סוגיות רישוי מורכבות ותהליכים המשתנים בין רשויות. ההיכרות הקרובה של מנהלי החברה והמיקוד הגיאוגרפי שלהם, מאפשרים לשמור על דינמיות וזריזות, המשפיעה לחיוב על משך הפרויקטים.
המעכבים העיקריים בכל פרויקט התחדשות הם תהליכי התכנון והרישוי לצד סוגיות שעולות בין בעלי הדירות לבין עצמם או בינם לבין הגורמים המקצועיים שמעורבים בתהליך. החיבור של בעלי החברה למקום הוא רגשי, הם דוברים את השפה ומצליחים לארגן את בעלי הדירות מתוך היכרות עמוקה עם השטח.

 

התמקצעות בכל שלבי ההתחדשות
רב התחומיות של שדות-גיטלמן יזמות והתחדשות עירונית בע״מ בולטת בנוף ההתחדשות העירונית. החברה מספקת את כלל השירותים החיוניים בכל פרויקט מתחילתו ועד לסופו. שלושת השותפים בחברה מחזיקים בהתמחויות משלימות וכל אחד מוביל תחום אחר בחברה: תכנון ורישוי, מסחרי-משפטי-פיננסי ובנייה ופיקוח.
כידוע, שינויים בשלבים מאוחרים עולים בזמן ובכסף, ולכן השילוב של זרוע יזמית וביצועית תחת צוות ניהולי אחד מדגיש את היתרון של שדות-גיטלמן בקידום וביצוע מהיר של פרויקטים. בחברה מקפידים על סינרגיה בכל השלבים. למשל, כבר בשלב התכנון הראשוני הזרוע הביצועית מעורבת כדי לוודא שהתכנון יעיל ועל מנת למנוע שינויים מאוחרים.
בשיטת עבודה זו, כל פרויקט זוכה לטיפול יסודי ומבוקר בכל שלב לאורכו. "חשוב לנו מאוד להיות מעורבים בפרטים הקטנים ביותר ואנחנו מעדיפים איכות על פני כמות. זו הסיבה שהחברה צומחת באופן לינארי ויציב", מסביר ניר אברהמי, בעלים-שותף בחברה.

 

פרויקטים נבחרים
מתחם ספיר, פתח-תקווה: הריסה ובנייה של צמד בניינים שיכללו כ-70 יח"ד חדשות וחניון תת-קרקעי.

בנימין מינץ 31-33, פתח-תקווה: פרויקט תמ״א 38/1 בשיווק ובמסגרתו יתווספו ממ״דים ומרפסות ל-36 דירות קיימות, וייבנו 27 דירות חדשות ושטחי ציבור הכוללים פיתוח מתקדם.

מתחם הרב-מימון, חולון: הריסה ובנייה מחדש של שני בניינים הכוללים כ-70 יח״ד, ע״ב תכנית ח-619.

מתחם הרותם-חצב-השקמה, אור-יהודה: פרויקט פינוי-בינוי רחב היקף הכולל פינוי למעלה מ-150 יח״ד ובנייה של יותר מ-600 יח״ד במספר מגדלים חדשים.

פרויקטים לדוגמה של שדות-גיטלמן יזמות והתחדשות עירונית בע״מ

אנילביץ 26, ראשון לציון. (הדמיה_ ברוק קריאטיב.)

מתחם ספיר 53-55, פתח תקווה. (הדמיה_ ברוק קריאטיב.)

מינץ 31-33, פתח תקווה. (הדמיה_ ברוק קריאטיב.)