דף הבית

קטה יזמות בניה והשקעות

קטה יזמות בניה והשקעות


אתר אינטרנט

https://www.katayazamut.com

כתובת

יצחק רבין 1, פתח תקווה (קומה 20)

טלפון

*3707

קטה יזמות בניה והשקעות


אתר אינטרנט

https://www.katayazamut.com

טלפון

*3707

כתובת

יצחק רבין 1, פתח תקווה (קומה 20)

דירוגי החברה על פי מדד ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת קטה יזמות בניה והשקעות

3
מתחמים בשלבים מתקדמים
84
סה"כ דירות לפני
310
סה"כ דירות אחרי

הנהלת חברת קטה יזמות בניה והשקעות

בן קטה

בן קטה

מנכ"ל

שי ליבוביץ'

שי ליבוביץ'

סמנכ״ל התחדשות עירונית

אודות חברת קטה יזמות בניה והשקעות

חברת קטה יזמות בניה והשקעות הינה חברת יזמות ובניה פרטית בעלת חוסן פיננסי אשר נוסדה בשנת 2002 על ידי רפי קטה. החברה הוקמה מתוך ניסיון של שנים רבות בתחום הנדל"ן וציפייה להתפתחותם של אפיקים חדשים בשוק הנדל"ן הישראלי בכלל וההתחדשות העירונית בפרט. כיום החברה מנוהלת ע"י בניו, בן וליאור קטה ופעילה בשלושה תחומים מרכזיים:

ייזום ובניית מתחמי התחדשות עירונית במרכזי הערים.

ייזום ובניית פרויקטים מובילים ופורצי דרך למגורים, מסחר, תעסוקה, מלונאות ועוד.

החזקת נכסים וקרקעות להשבחה והשכרה.

 

הביטחון האישי של הלקוחות בראש סדר העדיפויות

החברה הציבה לעצמה עיקרון מנחה המלווה אותה לאורך כל הדרך והוא להעמיד את הביטחון האישי של לקוחותיה בראש סדר העדיפויות. על מנת לעשות כן החברה נוקטת בכל פרויקט אותו היא בונה בתכנון מעמיק ויסודי, דרך הקפדה עיקשת על איכות ביצוע גבוהה ועד לשימוש בחומרים איכותיים ליצירת הגימור המושלם – כל זאת בליווי אנשי מקצוע מנוסים ואמינים, מתן שירות אישי ועמידה בלוחות הזמנים. מכלול אלמנטים אלו מביא את החברה לידי שליטה מלאה בכל תחומי פעילותה ומאפשרים לה ליזום ולבצע את כלל הפרויקטים שלה באופן עצמאי.

 

יזמות וביצוע תחת קורת גג אחת

יתרונה הגדול של החברה בענף הנדל"ן נובע מן העובדה שהיא מתפקדת כיזמית וקבלנית ביצוע כאחד, דבר המעניק לדיירים בפרויקטים אותם היא בונה ביטחון ורוגע נפשי. לחברה עצמה הדבר מעניק את היכולת להתמודד עם מורכבויות הנדסיות וקשיים תכנוניים. יתירה מכך, השילוב בין היזמות לביצוע מאפשר לחברה להתייעל בהליך הבנייה ולהציע לרוכשי הדירות החדשות מחירים אטרקטיביים במיוחד.

 

מחזיקים בקרקעות ברחבי הארץ

החברה החלה את פעילותה בשיווק קרקעות ברחבי הארץ וכפועל יוצא מכך היא מחזיקה כיום בקרקעות רבות בצפון הארץ אותן היא משכירה ומחכירה לחקלאים. לחילופין החברה מקדמת את הפשרתן של קרקעות אלו לבניית שטחים מסחריים. כמו כן החברה מחזיקה בנכסים מניבים במרכז הארץ.

 

מחלוצי ההתחדשות העירונית

כמי שנולדו וגדלו בעיר פתח תקווה החליטו בעלי החברה לבסס ראשית את אפיק ההתחדשות העירונית בעיר הולדתם ואכן כך, בין היתר החברה הייתה החלוצה שהוציאה ראשונה אל הפועל פרויקט מסוג תמ״א 38/2 כבר בשנת 2014 וסללה את דרכן של חברות רבות לפעילות של התחדשות עירונית בעיר. כיוםקטה יזמות בניה והשקעות הינה אחת מחברות הייזום והבניה המובילות בארץ עם מאות דירות מאוכלסות, מספר רב של פרויקטים בביצוע במקביל ומעל 1,500 דירות ועשרות אלפי מ"ר בפרויקטים שונים בהליכי תכנון.

קטה יזמות בניה והשקעות הינה דוגמא חיה לאנשי עבודה אמיתיים שאינם נרתעים מעבודה קשה ועמלים שעות ארוכות בכל יום על קידום הפרויקטים להם אחראית החברה בצורה הטובה ביותר ולשביעות רצון הלקוחות.

 

פרויקטים נבחרים 

נווה גן החדשה (שלב ב׳) – פרויקט פינוי בינוי, בו נהרסו 2 בנייני רכבת ישנים בסמוך לקו האדום של הרכבת הקלה, בהם התגוררו בעבר 24 משפחות, ובמקומם מוקמים בימים אלו 2 בניינים חדשים ומעוצבים בעלי מפרט עשיר ובהם 88 דירות חדשות ושני גני ילדים. בקרוב יצא אל הפועל שלב ג׳ בפרויקט – בו יהרסו 2 בנייני רכבת נוספים, בהם מתגוררים כיום 36 משפחות, ובמקומם יוקם קומפלקס מגורים חדשני ובו 126 דירות חדשות. (בשלב א׳ של הפרויקט הוקם פרויקט תמ״א 38/2 הראשון בפ״ת בו נהרס בניין רכבת ישן בו התגוררו בעבר 12 משפחות ובמקומו הוקם בניין חדש ובו 39 דירות חדשות).

מלון עסקים, לשם 9 – מלון עסקים חדש ויוקרתי בן 15 קומות ובו 90 חדרים ושטחי מסחר, אשר יוקם בלב מרכז ההיי-טק של פ״ת, סמוך לקו הרכבת הקלה ולמתחם הבילויים הגדול בעיר.

יצחק שדה 34, רמת ורבר – פרויקט פינוי-בינוי בו עתידה החברה להרוס בניין רכבת ישן בן 4 כניסות ו-24 דירות ובמקומו תבנה מגדל חדש בן 19 קומות ובו שטחי מסחר ו-90 דירות חדשות בתמהיל מגוון. הפרויקט ממוקם בשכונת רמת ורבר.

ז'בוטינסקי 19 – פרויקט פינוי – בינוי פורץ דרך הממוקם בציר ז'בוטינסקי המרכזי בו יעבור הקו האדום של הרכבת הקלה. במסגרת הפרויקט החברה צפויה להרוס 3 בנייני רכבת ישנים בהם מתגוררות בימים אלו 36 משפחות, ובמקומם לבנות במודל של עירוב שימושים 2 בניינים חדשים בעלי 132 דירות חדשות, שטחי מסחר, משרדים ומבני ציבור.

פרויקטים לדוגמה של קטה יזמות בניה והשקעות

יצחק שדה, רמת ורבר, פתח מקווה. (קרדיט_ Olin.)

נווה גן החדשה, פתח תקווה. (קרדיט_ Pivot Studio.)

פרויקט טריו, פתח תקווה. (קרדיט_ snapshot.)

לפרויקטים נוספים