דף הבית

הישראלית – יזמות יצירתית בעיר

הישראלית – יזמות יצירתית בעיר


אתר אינטרנט

https://www.israel38.co.il

כתובת

מצדה 7, בני ברק

טלפון

03-5606808

הישראלית – יזמות יצירתית בעיר


אתר אינטרנט

https://www.israel38.co.il

טלפון

03-5606808

כתובת

מצדה 7, בני ברק

דירוגי החברה על פי מדד ההתחדשות העירונית

פעילות בתמ"א 38 חברת הישראלית – יזמות יצירתית בעיר

0
פרויקטים בתהליך
2
פרויקטים בביצוע
7
פרויקטים מאוכלסים
9
סה”כ פרויקטים

דירוג לשנת 2023

#5
מדורגת בקריית אונו
לטבלת הדירוג

הנהלת חברת הישראלית – יזמות יצירתית בעיר

נדב משה

נדב משה

מנכ״ל

טל ברכה

טל ברכה

סמנכ"ל פיתוח עסקי

אודות חברת הישראלית – יזמות יצירתית בעיר

עם ניסיון מקיף ברחבי הארץ, ותק של מעל עשור בתחום ודרייב תמידי לבינוי יצירתי, שאפתני ומתקדם, חברת הישראלית – יזמות יצירתית בעיר מובילה פרויקטים ייחודיים של תמ"א 38.

 

מסתכלים על המשימה מכל הזוויות

הקו המנחה בעבודת החברה הוא הובלת התחדשות עירונית יצירתית, תוך הסתכלות רחבה על אספקטים שונים של בנייה: בין חזון אדריכלי מאתגר לבין ביצוע מדויק ואיכותי, בין קשב ופתיחות לדיירים לבין הצבת הגדרות מקצועיות מושתתות ידע וניסיון, ובין חידוש ופיתוח לבין שימור הטון והאופי של המבנה בהתאם למטרות הפרויקט. אלו הערכים עליהם מניחה הישראלית את יסודותיה ליצירת סביבת מגורים עתידית המניבה עלייה משמעותית בערך הנכס.

 

חלק אינטגרלי מהמארג האדריכלי – הכי ישראלית שיש 

החברה היזמית מקבוצת רם שן שירותים והשקעות בע"מ מובילה משנת 2010 פרויקטים של תמ"א 38/1, (חיזוק ועיבוי) ותמ"א 38/2 (הריסה ובניה) וממשיכה את פעילותה שהתפרשה עד כה בלמעלה מעשר ערים ברחבי הארץ (ביניהן תל אביב, קריית אונו, הרצליה, ירושלים וראשל"צ),בקידום פרויקטים רבים בהיקף של מאות דירות ונכסים, אשר הניבו עליה משמעותית בערך הנכס, וניהול תהליכי התחדשות עירונית ופיתוח אדריכלי של מבנים שונים בהגדרתם ובאופיים.

 

מעורבות מולטי-דיסציפלינרית לפיתוח סביבת המגורים והשבחת הנכס

דרך פעילותה של הישראלית – יזמות יצירתית בעיר מבטיחה שבעלי החברה מנהלים בפועל את כלל העסקאות לאורך התהליך, וכך שומרים על קשר אישי וישיר עם בעלי הדירות והנכסים. דרך זו היא "אבן יסוד לשאיפה למצוינות", מספר טל ברכה, מנכ"ל החברה, "המאפשרת לנו להיות ערוץ זמין ושקוף לשיח עם הדיירים, לקחת עלינו את כאבי הראש הבירוקרטיים, ובסוף לסגור עבורם ועבורנו את העסקאות הכי מקצועיות, איכותיות ורווחיות לפרויקט אל מול כל הגורמים הרלוונטיים". הזמינות הגבוהה ומעורבותם של מנהלי החברה מאפשרות פתרון כל בעיה במהירות וביעילות רבה, החל משלב יצירת הקשר עם בעלי הדירות, התכנון ההנדסי והאדריכלי, הוצאת היתרי בניה וניהול הביצוע ועד לסיום התהליך ומסירת הדירות.

 

פרויקטים לדוגמה:

קיציס 2, הדר יוסף, תל אביב: פרויקט תמ"א 38/1 בבניין בן שבע קומות, הכולל תוספת של 13 יח"ד חדשות, בהן דירות גן ודירות פנטהאוז יוקרתיות המשקיפות לים ולפארק הירקון, יחד עם חניון תת-קרקעי.

פנקס 29-41, קריית אונו: פרויקט תמ"א 38/1 מהגדולים בישראל, הכולל תוספת של 60 יח"ד ל-84 יח"ד קיימות, כולל בניית חניון תת-קרקעי של שלוש קומות.

יהודה לייב פינסקר 47-49, ראשון לציון: פרויקט תמ"א 38/1 הכולל שיפוץ מקיף וכולל של הבניין והוספת 24 יח"ד חדשות, מתוכן 12 דירות להשכרה לטווח ארוך.

רחל אמנו 11, ירושלים: פרויקט תמ"א 38 הכולל הוספת ארבע יח"ד, בהן דירת פנטהאוז ודירת גן יוקרתיות, בלב המושבה הגרמנית, מיקום מבוקש ופסטורלי.

פרויקטים לדוגמה של הישראלית – יזמות יצירתית בעיר

רחל אמנו 11, ירושלים. (קרדיט_ טוטם הדמיה ואנימציה.)

קיציס 2, תל אביב. (קרדיט_ ורה לוין.)

ONO VIEW, פנקס 29-41, קריית אונו (קרדיט_ ורה לוין.)