דף הבית

קיקה ברא"ז אדריכלים ומתכנני ערים בע"מ

קיקה ברא"ז אדריכלים ומתכנני ערים בע"מ

תחומי התמחות

פינוי בינוי


אתר אינטרנט

https://www.kikabraz.com/

כתובת

לינקולן 20, בית רובינשטיין, קומה 13, תל אביב

טלפון

03-625-4422

קיקה ברא"ז אדריכלים ומתכנני ערים בע"מ

תחומי התמחות

פינוי בינוי


אתר אינטרנט

https://www.kikabraz.com/

טלפון

03-625-4422

כתובת

לינקולן 20, בית רובינשטיין, קומה 13, תל אביב

דירוגי החברה על פי מדד ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת קיקה ברא"ז אדריכלים ומתכנני ערים בע"מ

9
סה"כ מתחמים (תב"ע)
5,000-5,500
סה"כ דירות אחרי
5
סה"כ פרויקטים (רישוי)
2,000-2,500
סה"כ דירות אחרי

הנהלת חברת קיקה ברא"ז אדריכלים ומתכנני ערים בע"מ

קיקה ברא

קיקה ברא"ז

מייסדת ושותפה, מנהלת

אדר' טל קאופמן

אדר' טל קאופמן

שותף

אדר' מריאנה קימיאגרוב

אדר' מריאנה קימיאגרוב

עמיתה, ראש סטודיו אורבני

אודות חברת קיקה ברא"ז אדריכלים ומתכנני ערים בע"מ

קיקה ברא"ז אדריכלים ומתכנני ערים בע"מ הוא משרד בעל ניסיון עשיר בתכנון קומפלקסים גדולים ומורכבים, מעורבי שימושים, הכוללים מגדלים רבי קומות, בנייה נמוכה, מבני משרדים ומסחר, מבני ציבור ומעונות סטודנטים. המשרד מתמחה בתכנון מגורים על כל נגזרותיו, ומשלב ידע זה לתוך הסטודיו לעיצוב אורבני, המתכנן תוכניות בנין עיר בהיקפים גדולים, כמחצית מהן להתחדשות עירונית. יכולותיו של המשרד הן מהמובילות בארץ בתכנון פרויקטים בהיקפים גדולים ובהבאתם למימוש, תוך הקפדה על תכנון פונקציונלי, אסתטי ואיכותי. 

המשרד הוקם ב-1989 על ידי קיקה ברא"ז שורץ, בוגרת הטכניון באדריכלות ותכנון ערים בהצטיינות, ובעלת תואר שני בארכיטקטורה מאוניברסיטת קולומביה בניו יורק. כיום, מונה המשרד 65 עובדים וממוקם במקום ה-14 בדירוג משרדי האדריכלים של D&B ישראל לשנת 2022.

הרזומה המרשים של קיקה ברא"ז אדריכלים ומתכנני ערים כולל עשרות אלפי יחידות דיור שכבר אוכלסו, ומעל 20 אלף יחידות דיור חדשות הנמצאות בשלבים שונים של תכנון, הן בתחום הבנייה הרוויה והן בתחום ההתחדשות העירונית. המשרד מתמחה גם בתכנון תב"עות ובעל ניסיון רב בעבודה מול גופי התכנון הממשלתיים, ברמה הארצית והמוניציפלית.

יכולותיו האדריכליות המוכחות של צוות המשרד, לצד יכולות ביצועיות וארגוניות ברמה הגבוהה ביותר, מאפשרות לו לספק את כל קשת השירותים האדריכליים, החל בשלב התכנון הרעיוני, דרך שלבי הרישוי וקבלת ההיתרים, וכלה בשלב התכנון המפורט ובפיקוח על שלבי הביצוע.

נקודת מבט חדשנית, הוליסטית וישראלית

משרד קיקה ברא"ז אדריכלים ומתכנני ערים בע"מ דוגל באדריכלות אתית-הומנית, אדריכלות שבה האסתטיקה נובעת מהפונקציונליות ומתוכננת בהתאם לאקלים, לתרבות ולאורח החיים בישראל. אנו מאמינים בתכנון שמגיב למהות המקום – תכנון שצומח מההקשר הגיאוגרפי, ההיסטורי והתרבותי, וזאת לכדי יצירת אדריכלות ישראלית. כחלק מכך, בנייה בת קיימא היא נר לרגלינו, ואנו מקפידים על שימוש בטכניקות בנייה ובחומרים ירוקים.

כמתכננים אורבניים בהיקפים גדולים אנו עוסקים בעיצוב המרחב הציבורי תוך יצירת חללים ציבוריים חיוניים ובעלי משמעות, המשמשים כמצע לחיים אורבניים דינמיים. כמשרד מוביל בתחום  ההתחדשות העירונית, אנו מובילים חזון של יצירת קהילות עירוניות הנהנות מחוויות מגורים חדשות, תוך מתן מענה לסוגיות חברתיות ועירוניות עכשוויות.

את הבנייה האינטנסיבית הנדרשת כתוצאה מהציפוף המתבקש בתוכניות פינוי בינוי, אנו מנסים לרכך באמצעות בנייה בקנה מידה אנושי, שיחד עם טיפולוגיות בנייה חדשות מייצרת אורבניות מעניינת, שונה וחדשנית. זאת לצד התמחות המשרד, לאורך 30 שנותיו, בתכנון דירות איכותיות, שנותנות מענה לאופי הקהילות המגוונות של האוכלוסייה בארץ, תוך שימת לב לפרטים הקטנים שמאפשרים לכל משפחה ליצוק את זהותה לדירה החדשה ולהפוך אותה לבית.

פרויקטים לדוגמה של קיקה ברא"ז אדריכלים ומתכנני ערים בע"מ

מתחם ההסתדרות, גבעתיים. יזם_ אאורה מחדשים את ישראל. (קרדיט_ VIEW POINT.)

מתחם דפנה, תל אביב. יזם_ צמח המרמן, אזורים. (קרדיט_ ANDO STUDIO.)