דף הבית

מיקי אוטמזגין אדריכלות בע"מ

מיקי אוטמזגין אדריכלות בע"מ

תחומי התמחות

תמ"א 38


אתר אינטרנט

https://otmazgin-arch.co.il/

כתובת

שדרות ירושלים 3, קריית מוצקין

טלפון

077-5592543

מיקי אוטמזגין אדריכלות בע"מ

תחומי התמחות

תמ"א 38


אתר אינטרנט

https://otmazgin-arch.co.il/

טלפון

077-5592543

כתובת

שדרות ירושלים 3, קריית מוצקין

דירוגי החברה על פי מדד ההתחדשות העירונית

פעילות בתמ"א 38 חברת מיקי אוטמזגין אדריכלות בע"מ

100-150
סה"כ פרויקטים
16
בקשה להיתר
17
היתר בתנאים
92
לאחר היתר
2,000-2,500
סה"כ דירות אחרי

הנהלת חברת מיקי אוטמזגין אדריכלות בע"מ

אדר' מיקי אוטמזגין

אדר' מיקי אוטמזגין

בעלים ומנכ״ל

אורי מינס

אורי מינס

שותף עמית

נטשה קריבצ'נקו

נטשה קריבצ'נקו

שותפה עמיתה

סוניה טריף

סוניה טריף

שותפה עמיתה

אודות חברת מיקי אוטמזגין אדריכלות בע"מ

מיקי אוטמזגין אדריכלות בע"מ הוא משרד תכנון מתקדם, חדשני ויצירתי אשר מיום הקמתו, בשנת 2006, ביצע מעל 1,400 פרויקטים שונים בתחומי הבנייה הרוויה והפרטית, ההתחדשות העירונית, בניית מוסדות ציבוריים ועיצוב חללים קיימים.

 

אדריכל מיקי אוטמזגין הוא בוגר תואר ראשון בארכיטקטורה וחינוך B.Arch.Ed מטעם האקדמיה לעיצוב ולחינוך ויצ"ו, חיפה; בוגר תואר שני M.A באדריכלות מטעם אונ' תל אביב ובוגר מסלול הנדסאי אדריכלות של המכללה הטכנולוגית, אורט ביאליק; חבר ועדת ערר מחוז צפון כנציג האדריכלים והמתכננים (2019-2023) ומרצה ללימודי אדריכלות בביה"ס להנדסאים אורט בראודה כרמיאל (2017-2019).

 

ב-2018 נבחר המשרד להציג בתערוכת 40/40, התערוכה לאדריכלים צעירים מטעם עמותת האדריכלים המאוחדים בישראל. הפרויקט Sabinya Market, שהוצג בתערוכה, זכה במקום השני בתחרות שנערכה על ידי עיריית קריית ביאליק והחברה הכלכלית. שנה מאוחר יותר, זכה הפרויקט Gilboa Blue (גלעד) במקום הראשון בתחרות ארצית של אתר City Square, המדרגת את הבניינים היפים ביותר בהתחדשות העירונית.

 

מחדשים ערים באחריות

משרד מיקי אוטמזגין אדריכלות בע"מ, המונה 15 אדריכלים, עוסק בעשור האחרון בתכנון מגוון פרויקטים של התחדשות עירונית, וממקד כיום את עיקר פעילותו בתחום בפרויקטים מסוג תמ"א 38/2 – הריסה ובנייה. התפיסה התכנונית של המשרד דוגלת בשמירה על המרקם הסביבתי ומתייחסת בשמרנות ובזהירות לאופן שבו כל פרויקט מעמיס על הקיבולת העירונית. לגישת המשרד, התכנון חייב לקחת בחשבון את הצפיפות הצפויה ואת השפעתה על התשתיות הקיימות, ולכן הפרויקטים הנעשים על ידו נבחרים בקפידה, רק לאחר בחינת ההיתכנות הממשית שלהם במרחב העירוני.

 

מחדשים גם בהיבט הטכנולוגי

בשנה האחרונה השיק המשרד חטיבה חדשה – ArchiTech, האחראית לפיתוח שתי אפליקציות מתקדמות וייחודיות:

Reexy – אפליקציה אינטראקטיבית המשקפת ליזם, 24/7, את כלל החומר התכנוני הרלוונטי לפרויקט, החל בתוכניות ואישורי ועדה וכלה בתמונות והדמיות, לרבות מודלים תלת ממדיים. לטענת המשרד, האפליקציה תפחית את שיעור הטעויות בביצוע ותהפוך את כל הליך התכנון למהיר, בהיר ונגיש הרבה יותר.

Veera – אפליקציית מציאות מדומה המייצרת סיור וירטואלי חווייתי ורב חושי בדירות הפנטהאוז של הפרויקט, ומשקפת במדויק את הנוף הנשקף מכל פינה בהן.

 

פרויקטים נבחרים:

Gilboa Blue, רח' גלעד 1-5 קריית ים: פרויקט הדגל של המשרד, במתכונת תמ"א 38/1 – חיזוק. הפרויקט כולל חיזוק של מבנים קיימים בני 54 יח"ד ותוספת של 63 יח"ד חדשות בעיצוב מודרני וחדשני. יזם: גלבוע חברה לבניין בע"מ. סטטוס הפרויקט: בשלבי סיום בנייה.

 

תל מאנה 56, חיפה: פרויקט מגורים במרכז הכרמל, הכולל 18 יח"ד יוקרתיות על שטח של 3,200 מ"ר. הפרויקט תוכנן בשיתוף א.ב. אדריכלים – אדר' זהר אלטמן. יזם: כפיר בונים. סטטוס הפרויקט: בשלבי סיום בנייה.

פרויקטים לדוגמה של מיקי אוטמזגין אדריכלות בע"מ

תל מאנה 56, חיפה. יזם_ כפיר בונים. (קרדיט_ 3DVISION.)

גלעד 1-5, קריית ים. יזם_ גלבוע חברה לבנייה בע״מ. (קרדיט_ Aiko Studio.)