דף הבית

כנען שנהב אדריכלים

כנען שנהב אדריכלים

תחומי התמחות

פינוי בינוי


אתר אינטרנט

https://canshen.co.il/

כתובת

פארק עתידים, בניין 2 כניסה B, תל אביב

טלפון

03-6496644

כנען שנהב אדריכלים

תחומי התמחות

פינוי בינוי


אתר אינטרנט

https://canshen.co.il/

טלפון

03-6496644

כתובת

פארק עתידים, בניין 2 כניסה B, תל אביב

דירוגי החברה על פי מדד ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת כנען שנהב אדריכלים

19
סה"כ מתחמים (תב"ע)
6,000-6,500
סה"כ דירות אחרי
15
סה"כ פרויקטים (רישוי)
3,500-4,000
סה"כ דירות אחרי

הנהלת חברת כנען שנהב אדריכלים

אדר' גיל שנהב

אדר' גיל שנהב

שותף מייסד

אדר' דנית שנהב

אדר' דנית שנהב

שותפה מייסדת

אדר' זמיר תירוש

אדר' זמיר תירוש

שותף

אדר' מושיק בן דור

אדר' מושיק בן דור

שותף

אודות חברת כנען שנהב אדריכלים

משרד כנען שנהב אדריכלים משלב בין שתי חוזקות המרכיבות שלם ייחודי בנוף: מצד אחד ניסיון והיסטוריה מלאת הישגים ופרויקטים אייקונים, ומצד שני אופי צעיר, דינאמי, מקורי וחדשני. בכל פרויקט, צוות המשרד לוקח את המורשת והניסיון הרב של המשרד בתור בסיס ומשתמש בו כדי לפרוץ גבולות חדשים ולהמציא ולפתח פתרונות יצירתיים שמושכים את עולם האדריכלות קדימה.

המשרד הוקם ב-1992 על ידי האדריכלים עדינה וניסן כנען ודנית וגיל שנהב. לאחר פרישת עדינה וניסן לגמלאות, הצטרפו למשרד שותפים חדשים: האדריכלים זמיר תירוש ומושיק בן דור והכלכלנית עירית בקר, מנכ"לית המשרד.

המשרד שם לעצמו למטרה להוביל כל תחום שהוא עוסק בו. בתחום המגורים המשרד מתכנן כ-15,000 יח"ד בשנה בבנייה רוויה, במגדלים עד 45 קומות, בשכונות רחבות היקף של מאות ואלפי יח"ד, והוא מוביל את תחום המגורים על כל גווניו, החל ממיזמי מחיר למשתכן ועד לפרויקטים יוקרתיים.

המשרד הוא המתכנן המוביל והגדול בישראל בתחום הדיור המוגן. בין לקוחותיו ניתן למצוא את קבוצת עזריאלי, רשת פרוטיאה של שפונדר, בית בלב ועוד. האדריכלית דנית שנהב היא אושיה מקצועית מרכזית בתחום, בין היתר בתכנון, בהרצאות באוניברסיטאות ובכתיבת מאמרים.

תחום המסחר והמשרדים נמצא בהתפתחות מתמדת ונכון להיום המשרד עוסק בתכנון של מאות אלפי מ"ר של שטחי תעסוקה ומסחר במגוון ערים.

הראייה האינטגרטיבית שהופכת את המשרד למוביל בתחום ההתחדשות העירונית

כנען שנהב אדריכלים הוא המשרד המוביל בישראל, ומחלוצי תחום ההתחדשות העירונית. המשרד עוסק בתחום כ-20 שנה במהלכן רשם יותר מ-1,500 דירות מאוכלסות במיזמים של פינוי-בינוי. נכון להיום המשרד מתכנן כ-50 פרויקטים של פינוי-בינוי בהיקף של יותר מ-30,000 יח"ד ו-15 תב"עות גדולות שאושרו, לרבות תכניות שאושרו בותמ"ל.

ההצלחה של כנען שנהב נובעת מהיכולת לראות כל פרויקט משלושה כיוונים התלויים אחד בשני:

זווית חברתית – אנשי המשרד נפגשים עם בעלי הדירות לפני, תוך כדי ואחרי בניית הפרויקט. עבור כנען שנהב, בעלי הדירות הם שותפים מלאים בתכנון.

זווית אורבנית-תכנונית – היכולת להבין כיצד פרויקט התחדשות עירונית לא רק מחדש את עצמו אלא תורם לרחוב, לשכונה ולעיר. בזכות דגש זה, עבודת המשרד מול הרשויות פורייה מאוד.

זווית יזמית – מציאה והמצאה של פתרונות אדריכליים המאפשרים להגיע לפרויקט רווחי מבחינה יזמית על גבי תאי שטח קטנים, על מנת להוציא אותו לפועל בוודאות הגבוהה ביותר.

פרויקטים לדוגמה:

אאורה רמת השרון: הריסת 180 יח"ד ובניית שישה בנייני מגורים בני 687 יח"ד לצד 750 מ"ר מסחר, מבני ציבור ופארק ציבורי. היזם: אאורה.

TLV YARD, הצנחנים, תל אביב: הריסת 128 יח"ד ובניית שני מגדלי מגורים בני 25 קומות ו-370 יח"ד, בנייה מרקמית ומסחר לאורך הרחוב. היזם: אקרו נדל"ן.

רימוני תדהר, רמת השרון: הריסת שלושה מבנים קיימים בני 48 דירות והקמת שני מגדלים בני 19 קומות ו-192 יח"ד. היזם: תדהר.

פרויקטים לדוגמה של כנען שנהב אדריכלים

TLV YARD, הצנחנים, תל אביב. יזם_ אקרו נדל׳׳ן. (קרדיט_ Ando Studio)

רימוני תדהר, רמת השרון. יזם_ תדהר. (צילום_ אסף פינצ׳וק)

אאורה רמת השרון. יזם_ אאורה ישראל. (קרדיט_ Ando Studio)