דף הבית

דלה פרגולה אדריכלים

דלה פרגולה אדריכלים

תחומי התמחות

פינוי בינוי


אתר אינטרנט

https://www.dlp-arch.com/

כתובת

דרך בית לחם 36, ירושלים

טלפון

02-6736313

דלה פרגולה אדריכלים

תחומי התמחות

פינוי בינוי


אתר אינטרנט

https://www.dlp-arch.com/

טלפון

02-6736313

כתובת

דרך בית לחם 36, ירושלים

דירוגי החברה על פי מדד ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת דלה פרגולה אדריכלים

8
סה"כ מתחמים (תב"ע)
2,000-2,500
סה"כ דירות אחרי
1
סה"כ פרויקטים (רישוי)
200-250
סה"כ דירות אחרי

הנהלת חברת דלה פרגולה אדריכלים

מיכל דלה פרגולה

מיכל דלה פרגולה

מנכ״לית ובעלים

אודות חברת דלה פרגולה אדריכלים

דלה פרגולה אדריכלים הוא משרד המתמחה, בין היתר, בתהליכי התחדשות עירונית. אדריכליות המשרד רואות בכל פרויקט הזדמנות לייצר ערך ולהשפיע לטובה על חיי האנשים והסביבה, תוך שמירה על האמת המקצועית לכל אורך הדרך.

האדריכל בתהליך ההתחדשות העירונית

בכל פרויקט התחדשות עירונית ישנם שיקולים רבים מסוגים שונים: שיקולים אנושיים, סביבתיים תכנוניים, רגולטורים ובירוקרטיים, כל אלה מרכיבים את מבני המגורים שבמרכזו של כל פרויקט, אשר תכליתם לשרת אלפי אנשים לאורך עשרות שנים.

האדריכל הינו גורם בעל חשיבות מכרעת בתהליכים מסוג זה, מאחר והוא זה שמתכלל את כלל השיקולים לכדי יצירה אדריכלית אחת בעלת ערך מעשי ושימושי. רצונות הדיירים, ההיסטוריה של המקום, הצרכים העסקיים והכלכליים של היזם, המרחב העירוני וכמובן המגבלות התכנוניות, כל אלה מחייבים הבנה עמוקה ויצירתיות על מנת להפיק את המירב עבור כל צד בפרויקט.

האדריכל ניצב בלב התהליך ותפקידו לספק את תמונת המצב האובייקטיבית שתשרת הן את היזם והן את הדיירים. "אנחנו נמצאים בשטח מהיום הראשון, לעתים עוד לפני שנבחר היזם, ועוזבים ביום האחרון, לאחר שכל הדיירים נכנסו לביתם החדש ומרחיב הלב", מתארת מיכל דלה פרגולה, בעלת המשרד. "אלו תהליכים ארוכי טווח המחייבים סבלנות רבה ומיקוד אבל גם מצריכים יכולת לראות את הדברים מלמעלה", היא מוסיפה, "אנחנו הקול של הפרויקט, לא רק של היזם, או הדיירים או הרשויות – אנחנו רואות את מה שנכון לפרויקט ושומרות על האמת האדריכלית  כדי שהפרויקט יתקדם בכיוון הנכון וכולם ירוויחו".

הערך האדריכלי בתהליכי התחדשות עירונית

אדריכלות היא כלי להשפיע לטובה על חייהם של אנשים ועל הסביבה העירונית, ומהותה איננה להיות אייקון, או לסמן לכולם "הנה אני". אדריכלות היא סוג של סיפור בתנועה, של חוויה מתפתחת ויש לה ערך רב במיוחד בתהליכי התחדשות עירונית. אלה מחייבים לשלב בין סיפורי האנשים לבין סיפורו של המקום כך שיביאו לכדי יצירה נקייה, בהירה המחוברת לסביבתה.

"אנחנו אוהבות לעבוד עם יזמים שרואים את הערך האדריכלי והחשיבות שלו בכל פרויקט, בייחוד במסגרת התחדשות עירונית", מדגישה דלה פרגולה. בכוחה של אדריכלות לספק חוויה מיטיבה ונוחה עבור האדם, חוויה המתחילה במרחב הציבורי, ברחוב, דרך בניין המגורים וכלה בדירה הפרטית של כל אחד ואחת. בכך יש לאדריכלות ערך אנושי חברתי ולא רק אמנותי, ולמעשה היא משפיעה על החיים של כולנו.

הזווית האישית והנשית

דלה פרגולה אדריכלים מתכננים פרויקטים רבים בירושלים. מיכל, בעלת המשרד, היא דור שני בעיר ומכירה את מורכבותה על רבדיה וגווניה. עבורה, תכנון ובנייה בירושלים הם בגדר שליחות. בנוסף, בדלה פרגולה אדריכלים פועלות אדריכליות המבטאות קול נשי וייחודי בסביבה העסקית ובפרויקטים השונים. "יש לזה ערך בעיניי," מסבירה דלה פרגולה ומוסיפה, "בימינו ניהול נשי עדיין אינו מובן מאליו ואני שמחה לקדם ולגדל את הדור הבא של האדריכליות בעיר".

פרויקטים לדוגמה של דלה פרגולה אדריכלים

פרויקט ארמון הנציב, ירושלים. יזם_ מידר. (קרדיט_ OLIN.)

פרויקט אלעזר המודעי, פינת יהושוע בן נון, ירושלים. יזם_ קפיטל גולד. (קרדיט_Viewpoin.)

יובל הצעירה, קריית יובל, ירושלים. יזם_ קרסו נדל׳׳ן וקדמת היובל. (קרדיט_ 3D VISION.)